Mezzanine - en to tr_TR translation catalogue (58 entries)

en: User
tr_TR: Kullanıcı

en: Accounts required for commenting
tr_TR: Yorum yapabilmek için hesap gerekli

en: If ``True``, users must log in to comment.
tr_TR: Eğer işaretli ise kullanıcılar yorum yapabilmek için sisteme giriş yapmalılar.

en: Disqus shortname
tr_TR: Disqus kısa adı

en: Shortname for the http://disqus.com comments service.
tr_TR: http://disqus.com yorum servisi için kısa ad.

en: Disqus public key
tr_TR: Disqus açık anahtarı

en: Public key for http://disqus.com developer API
tr_TR: http://disqus.com geliştirici API'si için genel anahtar

en: Disqus secret key
tr_TR: Disqus gizli anahtar

en: Secret key for http://disqus.com developer API
tr_TR: http://disqus.com geliştirici API'si için gizli anahtar

en: Auto-approve comments
tr_TR: Yorumları otomatik olarak onayla

en: If ``True``, built-in comments are approved by default.
tr_TR: Eğer işaretli ise,  varsayılan olarak dahili yorumlar kabul edilir.

en: Dotted path to the function to call on a comment's value before it is rendered to the template.
tr_TR: Bir yorum şablona render edilmeden önce çağırılacak olan fonksiyonun nokta ile gösterilmiş yolu.

en: Comment notification email addresses
tr_TR: Yorum uyarıları için e-posta adresleri

en: A comma separated list of email addresses that will receive an email notification each time a new comment is posted on the site.
tr_TR: Siteye her yorum girildiğinde uyarı gönderilecek olan e-posta adreslerinin virgülle ayırılmış listesi.

en: Admin comments
tr_TR: Yönetici yorumları

en: Number of latest comments shown in the admin dashboard.
tr_TR: Yönetici kontrol panelinde gösterilecek olan yorum sayısı

en: Show unapproved comments
tr_TR: Onaylanmamış yorumları göster

en: If ``True``, comments that have ``is_public`` unchecked will still be displayed, but replaced with a ``waiting to be approved`` message.
tr_TR: Eğer işaretli ise genele açık işaretli olmayan tüm yorumlar gösterilir, fakat bir ''onay belkiyor'' mesajı ile değiştirilir.

en: Show removed comments
tr_TR: Kaldırılmış yorumları göster

en: If ``True``, comments that have ``removed`` checked will still be displayed, but replaced with a ``removed`` message.
tr_TR: Eğer işaretli ise, ''kaldırılmış'' olarak işaretlenmiş tüm yorumlar gösterilir, fakat içeriği ''kaldırıldı'' olarak değiştirilir.

en: If ``True``, comments can be rated.
tr_TR: Eğer işaretliyse, yorumlar puanlanabilir.

en: Accounts required for rating
tr_TR: Puanlama yapmak için bir hesap gereklidir

en: If ``True``, users must log in to rate content such as blog posts and comments.
tr_TR: Eğer işaretli ise, kullanıcılar blog girdisi, yorumlar gibi içerikleri puanlayabilmek için sisteme giriş yapmış olmalıdır.

en: A sequence of integers that are valid ratings.
tr_TR: Puanlandırmada geçerli olan sayılar dizisi.

en: Name
tr_TR: Ad

en: required
tr_TR: gerekli

en: Email
tr_TR: E-posta

en: required (not published)
tr_TR: gerekli(yayınlanmayacak)

en: Website
tr_TR: Web sitesi

en: optional
tr_TR: opsiyonel

en: New comment for:
tr_TR: Şunun için yeni yorum:

en: Already rated.
tr_TR: Zaten puanlanmış

en: By the blog author
tr_TR: Günlük yazarı tarafından

en: Rating
tr_TR: Puanlama

en: Comment
tr_TR: Yorumla

en: Comments
tr_TR: Yorumlar

en: View on site
tr_TR: Site üzerinde görüntüle

en: Keyword
tr_TR: Anahtar kelime

en: Keywords
tr_TR: Anahtar Kelimeler

en: Value
tr_TR: Değer

en: Rating date
tr_TR: Puanlandırma tarihi

en: Rater
tr_TR: Puanlayan

en: Ratings
tr_TR: Puanlamalar

en: You must logged in. Please log in or sign up to complete this action.
tr_TR: Giriş yapmış olmalısınız. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

en: Recent Comments
tr_TR: Eski Yorumlar

en: ago
tr_TR: önce

en: A new comment has been posted on
tr_TR: Yeni bir yorum gönderildi

en: 
        At %(submit_date)s %(user_name)s wrote:
tr_TR: 
        %(submit_date)s tarihinde %(user_name)s yazmış:

en: 
    At %(submit_date)s %(user_name)s wrote:
tr_TR: 
        %(submit_date)s tarihinde %(user_name)s yazmış:

en: Link
tr_TR: Bağlantı

en: Reply
tr_TR: Cevap

en: Comment deleted
tr_TR: Yorum silindi

en: Comment awaiting approval
tr_TR: Yorum onay bekliyor

en: There are currently no comments
tr_TR: Şu an için hiçbir yorum yok

en: New Comment
tr_TR: Yeni Yorum

en: Current rating
tr_TR: Şu anki puanlama

en: Currently unrated
tr_TR: Şu an için oy verilmemiş

en: Rate
tr_TR: Puan
