Mezzanine - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: A sequence of ``Page`` subclasses in the format ``app_label.model_name``, that controls the ordering of items in the select drop-down for adding new pages within the admin page tree interface.
hu: ``Page`` alosztályok listája ``app_label.model_name`` formában, amely az admin oldal "új oldal hozzáadása" legördülő menüjének sorrendjét határozza meg.

en: A sequence of templates used by the ``page_menu`` template tag. Each item in the sequence is a three item sequence, containing a unique ID for the template, a label for the template, and the template path. These templates are then available for selection when editing which menus a page should appear in. Note that if a menu template is used that doesn't appear in this setting, all pages will appear in it.
hu: A ``page_menu`` sablon tag által használt sablonok listája. Minden elem egy háromelemű lista amely a sablon egyedi azonosítójából, a sablon címkéjéből és a sablon elérési útvonalából áll. Ezek a sablonok az oldal menüjeinek kiválasztásakor használhatóak. Megjegzyendő, hogy ha egy olyan menü sablont használ egy oldal, amely ebben a listában nem szerepel, az minden további oldalon is látszani fog.

en: Top navigation bar
hu: Fejléci navigációs sáv

en: Left-hand tree
hu: Balkézre eső navigációs fa

en: Footer
hu: Lábléc

en: A sequence of IDs from the ``PAGE_MENU_TEMPLATES`` setting that defines the default menu templates selected when creating new pages. By default all menu templates are selected. Set this setting to an empty sequence to have no templates selected by default.
hu: Egy ID lista a ``PAGE_MENU_TEMPLATES`` beállításból, amely definiálja az alapértelmezett menü sablonokat új oldalak létrehozásához. Alapértelmezett esetben minden menü sablon hozzá lesz adva az oldalhoz. Ezen beállítás üresre vételével nem lesz sablon adva az újonnan szerkesztett oldalhoz.

en: If ``True``, pages with ``login_required`` checked will still be listed in menus and search results, for unauthenticated users. Regardless of this setting, when an unauthenticated user accesses a page with ``login_required`` checked, they'll be redirected to the login page.
hu: Ha ``True`` a ``login_required``, azaz bejelentkezést igénylő oldalak látaszni fognak a menükben és a keresési listákban nem bejelentkezett felhasználóknak is.  Ezen beállítástól függetlenül a ``login_required`-del megjelölt oldalakról a be nem jelentkezett felhasználók a bejelentkezési oldalra lesznek átirányítva.

en: Show in menus
hu: Menükben látható

en: Login required
hu: Csak bejelentkezéssel

en: If checked, only logged in users can view this page
hu: Ha ki van választva, csak bejelentkezett felhasználók láthatják ezt az oldalt.

en: Page
hu: Oldal

en: Pages
hu: Oldalak

en: Rich text page
hu: "Rich text" oldal

en: Rich text pages
hu: "Rich text" oldalak

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Home
hu: Kezdőlap

en: An error occured with the following class. Does it subclass Page directly?
hu: Az osztály hibát tartalmaz. Biztos, hogy a Page osztály közvetlen alosztálya_
