Mezzanine - en to cs translation catalogue (57 entries)

en: Minimum length for passwords
cs: Minimální délka hesel

en: List of fields to exclude from the profile form.
cs: Seznam polí pro vyloučení z profilového formuláře.

en: Dotted package path and class name of profile form to use for users signing up and updating their profile, when ``mezzanine.accounts`` is installed.
cs: Tečkami oddělená cesta k balíčku a názvu třídy formuláře pro profil, který se má použít, když se uživatelé registrují, nebo aktualizují svůj profil, když je nainstalovaný balíček ``mezzanine.accounts``.

en: If ``True``, users will have their own public profile pages.
cs: Je-li tato hodnota nastavena na ``True``, uživatelé budou mít vlastní profilové stránky.

en: If ``True``, when users create an account, they will be sent an email with a verification link, which they must click to enable their account.
cs: Je-li tato hodnota nastavena na ``True``,  když si uživatelé vytvoří účet, bude jim odeslán email s ověřovacím odkazem, na který musejí kliknout pro odemčení účtu.

en: If ``True``, when users create an account, they will not be enabled by default and a staff member will need to activate their account in the admin interface.
cs: Je-li tato hodnota nastavena na ``True``,  když si uživatelé vytvoří účet, nebude aktivní a bude vyžadovat schválení personálem v administračním rozhraní.

en: Account approval email addresses
cs: Emailová adresa schvalování účtů

en: A comma separated list of email addresses that will receive an email notification each time a new account is created that requires approval.
cs: Čárkami oddělený seznam emailových adres, na které bude odeslán email při vzniku uživatelského účtu vyžadujícího schválení.

en: Username or email address
cs: Uživatelské jméno nebo emailová adresa

en: Password
cs: Heslo

en: Invalid username/email and password
cs: Neplatná kombinace uživatelského hesla nebo emailu a hesla

en: Your account is inactive
cs: Účet není aktivní

en: Password (again)
cs: Heslo (znovu)

en: Only letters, numbers, dashes or underscores please
cs: Prosíme pouze písmena, čísla, pomlčky a podtržítka

en: Leave blank unless you want to change your password
cs: Ponechte prázdné, pokud nemáte v úmyslu změnit Vaše heslo

en: Username can only contain letters, numbers, dashes or underscores.
cs: Uživatelské jméno může obsahovat pouze písmena, čísla, pomlčky a podtržítka.

en: This username is already registered
cs: Toto uživatelské jméno je již registrované

en: Passwords do not match
cs: Hesla nejsou stejná

en: Password must be at least %s characters
cs: Heslo musí být dlouhé alespoň %s znaků

en: This email is already registered
cs: Email je již registrován s jiným účtem

en: Invalid username/email
cs: Neplatné uživatelské jméno, nebo email

en: Successfully logged in
cs: Úspěšné přihlášení

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Successfully logged out
cs: Úspěšné odhlášení

en: Thanks for signing up! You'll receive an email when your account is activated.
cs: Děkujeme za registraci. O schválení Vašeho účtu budete informováni emailem.

en: A verification email has been sent with a link for activating your account.
cs: Byl Vám odeslán ověřovací email s odkazem pro aktivaci Vašeho účtu.

en: Successfully signed up
cs: Registrace byla dokončena

en: Sign up
cs: Registrovat

en: The link you clicked is no longer valid.
cs: Odkaz, na který jste klikli, již není platný.

en: Profile updated
cs: Profil aktualizován

en: Update Profile
cs: Aktualizovat profil

en: A verification email has been sent with a link for resetting your password.
cs: Byl Vám odeslán email s odkazem pro obnovu Vašeho hesla.

en: Password Reset
cs: Obnova hesla

en: You're already logged in.
cs: Jste již přihlášeni.

en: If you don't have an account you can <a href="%(signup_url)s?next=%(next)s">sign up</a> for one now.
cs: Pokud ještě nemáte uživatelský ůčet, můžete se <a href="%(signup_url)s?next=%(next)s">registrovat zde</a>.

en: <p>You can also <a href="%(password_reset_url)s?next=%(profile_update_url)s">reset your password</a> if you've forgotten it.</p>
cs: <p>Můžete také <a href="%(password_reset_url)s?next=%(profile_update_url)s">obnovit své heslo</a>, pokud jste ho zapomněli.</p>

en: Enter your username or email address and you'll receive an email with a link you need to click, in order to log in and change your password.
cs: Vložte své uživatelské jméno nebo emailovou adresu. Bude Vám odeslán email s odkazem, který Vám po kliknutí na něj umožní se přihlásit a změnit své heslo.

en: Update profile
cs: Aktualizovat profil

en: You're already logged in. If you'd like to create a new account, you'll need to log out first.
cs: Jste již přihlášeni. Pokud chcete vytvořit nový účet, musíte se nejdříve odhlásit.

en: After signing up, you'll receive an email with a link you need to click, in order to activate your account.
cs: Po registraci obdržíte email s aktivačním odkazem. Po kliknutí na něj bude Váš účet aktivován.

en: Logged in as:
cs: Přihlášen jako:

en: Log out
cs: Odhlášení

en: or
cs: nebo

en: Profile information
cs: Profilové informace

en: Hey there, a new account has been created and requires activation.
cs: Dobrý den, byl vytvořen nový účet, který vyžaduje schválení.

en: Name
cs: Jméno

en: Please use the link below to activate it.
cs: Použijte prosím následující odkaz pro jeho aktivaci.

en: An account requires activation
cs: Účet vyžaduje schválení

en: Hey there, your account has been activated.
cs: Dobrý den, Váš účet byl schválen a aktivován.

en: Please use the link below to log in.
cs: Použijte prosím následující odkaz pro přihlášení.

en: Your account has been activated
cs: Váš účet byl aktivován

en: Hey there, the password reset form was used for your account.
cs: Proběhla obnova hesla pro Váš uživatelský účet.

en: Please use the link below to log in and update your password.
cs: Klikněte prosím na následující odkaz pro přihlášení a změnu hesla.

en: If you didn't request for your password to be reset, please ignore this email.
cs: Pokud jste nepožádali o obnovu hesla, ignorujte prosím tento email.

en: Reset your password
cs: Obnova Vašeho hesla

en: Hey there, thanks for creating your account.
cs: Dobrý den, děkujeme za vytvoření Vašeho účtu.

en: Activate your account
cs: Aktivace Vašeho účtu
