Mezzanine - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Password
eo: Pasvorto

en: Your account is inactive
eo: Via konto estas neaktiva

en: This email is already registered
eo: Tiu retpoŝtadreso jam estas registrita

en: Successfully logged in
eo: Sukcese ensalutis

en: Successfully logged out
eo: Sukcese elsalutis

en: Successfully signed up
eo: Sukcese subskribinta

en: Logged in as:
eo: Ensalutis kiel:

en: Log out
eo: Elsaluti

en: Name
eo: Nomo

en: Email
eo: Retpoŝto
