Mezzanine - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Password
et: Parool

en: Your account is inactive
et: Sinu konto pole aktiivne

en: This email is already registered
et: See e-posti aadress on juba registreeritud

en: Successfully logged in
et: Edukalt sisse logitud

en: Successfully logged out
et: Edukalt välja logitud

en: Successfully signed up
et: Edukalt registreeritud

en: Logged in as:
et: Sisse loginud kui:

en: Log out
et: Logi välja

en: Name
et: Nimi

en: Email
et: E-post
