Mezzanine - en to fa translation catalogue (49 entries)

en: Minimum length for passwords
fa: حداقل طول رمز عبور

en: List of fields to exclude from the profile form.
fa: لیست موضوعاتی که در فرم پروفایل نادیده گرفته شوند.

en: Dotted package path and class name of profile form to use for users signing up and updating their profile, when ``mezzanine.accounts`` is installed.
fa: مسیر نقطه دار بسته و نام کلاس فرم پروفایل برای استفاده بعنوان ثبت نام کاربر و به روز کردن پروفایل وی, وقتی "mezzanine.accounts" نصب شده باشد.

en: If ``True``, users will have their own public profile pages.
fa: اگر "علامت دار " باشد, کاربران می توانند صفحات پروفایل عمومی مخصوص به خود داشته باشند.

en: If ``True``, when users create an account, they will be sent an email with a verification link, which they must click to enable their account.
fa: اگر "علامت دار " باشد, وقتی کاربران یک حساب کاربری ایجاد می کنند,  یک ایمیل حاوی کد فعال سازی برایشان ارسال می شود, که برای فعال شدن حساب کاربریشان باید روی لینک مربوطه در ایمیل کلیک کنند.

en: Username or email address
fa: نام کاربری و آدرس پست الکترونیکی

en: Password
fa: رمز عبور

en: Invalid username/email and password
fa: نام کاربری/ ایمیل و یا رمز عبور نا معتبر

en: Your account is inactive
fa: حساب کاربری شما غیر فعال است

en: Password (again)
fa: رمز عبور(تکرار)

en: Only letters, numbers, dashes or underscores please
fa: لطفا فقط حروف, اعدا د,  خط تیره  یا زیر خط

en: Leave blank unless you want to change your password
fa: خالی رهایش کنید مگر اینکه قصد تعویض رمز عبور داشته باشید

en: Username can only contain letters, numbers, dashes or underscores.
fa: نام کاربری فقط می تواند شامل حروف, اعداد, خط تیره یا زیر خط باشد.

en: This username is already registered
fa: این نام کاربری قبلا ثبت شده است.

en: Passwords do not match
fa: گذر واژه ها یکسان نیستند

en: Password must be at least %s characters
fa: گذر واژه باید حداقل %s کارکتر داشته باشد

en: This email is already registered
fa: این آدرس ایمیل قبلا ثبت نام کرده است

en: Invalid username/email
fa: نام کاربری/ ایمیل نامعتبر

en: Successfully logged in
fa: با موفقیت وارد شدید

en: Log in
fa: ورود

en: Successfully logged out
fa: با موفقیت خارج شدید

en: A verification email has been sent with a link for activating your account.
fa: یک ایمیل فعال سازی حاوی یک لینک برای فعال کردن حساب کاربری,  برای شما ارسال شد.

en: Successfully signed up
fa: ثبت نام با موفقیت انجام شد

en: Sign up
fa: ثبت نام

en: The link you clicked is no longer valid.
fa: لینکی که کلیک کردید معتبر نمی باشد.

en: Profile updated
fa: پروفایل به روز شد

en: Update Profile
fa: به روز کردن پروفایل

en: A verification email has been sent with a link for resetting your password.
fa: یک ایمیل تنظیم مجدد رمز عبور حاوی یک لینک برای تنظیم مجدد رمز عبور,  برای شما ارسال شد.

en: Password Reset
fa: تنظیم مجدد رمز عبور

en: You're already logged in.
fa: شما قبلا وارد شده اید.

en: If you don't have an account you can <a href="%(signup_url)s?next=%(next)s">sign up</a> for one now.
fa: اگر حساب کاربری ندارید میتوانید<a href="%(signup_url)s?next=%(next)s">حالا یکی ایجاد کنید.</a>

en: <p>You can also <a href="%(password_reset_url)s?next=%(profile_update_url)s">reset your password</a> if you've forgotten it.</p>
fa: <p>شما همچنین میتوانید <a href="%(password_reset_url)s?next=%(profile_update_url)s">تنظیم مجدد رمز عبور</a>اگر آن را فراموش کرده اید.</p>

en: Enter your username or email address and you'll receive an email with a link you need to click, in order to log in and change your password.
fa: نام کاربری و آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا یک ایمیل حاوی یک لینک برای ورود و تغییر رمز عبور برای شما ارسال شود.

en: Update profile
fa: به روز کردن پروفایل

en: You're already logged in. If you'd like to create a new account, you'll need to log out first.
fa: شما قبلا وارد شده اید. اگر می خواهید حساب کاربری جدیدی ایجاد کنید, باید ابتدا خارج شوید.

en: After signing up, you'll receive an email with a link you need to click, in order to activate your account.
fa: بعد از ثبت نام, یک ایمیل حاوی لینک فعال سازی حساب کاربری تان دریافت خواهید کرد که باید روی لینک در ایمیلتان کلیک کنید.

en: Logged in as:
fa: ورود به عنوان:

en: Log out
fa: خروج

en: or
fa: یا

en: Profile information
fa: اطلاعات پروفایل

en: Name
fa: نام

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Please use the link below to activate it.
fa: لطفا برای فعال کردنش از لینک زیر استفاده کنید.

en: Hey there, the password reset form was used for your account.
fa: سلام ، فرم تنظیم مجدد رمز عبور برای حساب کاربری شما مورد استفاده قرار گرفت.

en: Please use the link below to log in and update your password.
fa: لطفا از لینک زیر برای ورود و به روز رسانی رمز عبور خود استفاده کنید.

en: If you didn't request for your password to be reset, please ignore this email.
fa: اگر برای تنظیم مجدد رمز عبور خود درخواستی ارسال نکرده اید, لطفا این ایمیل را نادیده بگیرید.

en: Reset your password
fa: باز تنظیم رمز عبور

en: Hey there, thanks for creating your account.
fa: سلام, به خاطر ایجاد حساب کاربریتان تشکر می کنیم.

en: Activate your account
fa: فعال کردن حساب کاربریتان
