Mezzanine - en to lv translation catalogue (47 entries)

en: Minimum length for passwords
lv: Minimālais paroles garums

en: List of fields to exclude from the profile form.
lv: Lauki, ko nerādīt profila formā

en: If ``True``, users will have their own public profile pages.
lv: Katram lietotājam būs sava publiskā profila lapa.

en: If ``True``, when users create an account, they will be sent an email with a verification link, which they must click to enable their account.
lv: Lietotājiem pēc reģistrācijas uz e-pastu tiks nosūtīta apstiprinājuma saite, kuru nospiežot profils tiks aktivizēts.

en: Username or email address
lv: Lietotāja vārds vai e-pasta adrese

en: Password
lv: Parole

en: Invalid username/email and password
lv: Nepareizs lietotāja vārds / e-pasta parole vai parole

en: Your account is inactive
lv: Jūsu lietotāja konts nav aktīvs

en: Password (again)
lv: Parole (vēlreiz)

en: Only letters, numbers, dashes or underscores please
lv: Tikai burti, cipari, domuzīmes un apakšsvītras

en: Leave blank unless you want to change your password
lv: Atstājiet tukšu, ja vien nevēlaties mainīt savu paroli

en: Username can only contain letters, numbers, dashes or underscores.
lv: Lietotāja vārds var saturēt tikai burtus, ciparus, domuzīmes un apakšsvītras.

en: This username is already registered
lv: Šis lietotāja vārds ir jau reģistrēts

en: Passwords do not match
lv: Paroles nesakrīt

en: Password must be at least %s characters
lv: Parolei jābūt vismaz %s simbolus garai

en: This email is already registered
lv: Šī e-pasta adrese jau ir reģistrēta

en: Invalid username/email
lv: Nepareizi ievadīts lietotāja vārds / e-pasta adrese

en: Successfully logged in
lv: Veiksmīgi autorizējies

en: Log in
lv: Autorizēties

en: Successfully logged out
lv: Veiksmīgi atvienojies

en: A verification email has been sent with a link for activating your account.
lv: Uz jūsu e-pastu nosūtīta apstiprinājuma vēstule ar saiti jūsu lietotāja konta aktivizācijai.

en: Successfully signed up
lv: Veiksmīgi reģistrējies

en: Sign up
lv: Reģistrēties

en: The link you clicked is no longer valid.
lv: Šī saite vairs nav derīga.

en: Profile updated
lv: Profila informācija atjaunota.

en: Update Profile
lv: Atjaunināt profila informāciju

en: A verification email has been sent with a link for resetting your password.
lv: Uz jūsu e-pasta adresi tika nosūtīta apstiprinājuma vēstule ar saiti paroles maiņai.

en: Password Reset
lv: Paroles maiņa

en: You're already logged in.
lv: Jūs jau esat autorizējies.

en: <p>You can also <a href="%(password_reset_url)s?next=%(profile_update_url)s">reset your password</a> if you've forgotten it.</p>
lv: <p>Jūs carat arī <a href="%(password_reset_url)s?next=%(profile_update_url)s">mainīt savu paroli</a>, ja esat to aizmirsis.</p>

en: Enter your username or email address and you'll receive an email with a link you need to click, in order to log in and change your password.
lv: Ievadiet savu lietotāja vārdu un e-pasta adresi, lai saņemtu saiti, uz kuras nospiežot, varēsiet nomainīt savu paroli.

en: Update profile
lv: Atjaunināt profila informāciju

en: You're already logged in. If you'd like to create a new account, you'll need to log out first.
lv: Jūs jau esat autorizējies. Ja vēlaties izveidot jaunu lietotāja kontu, jums vispirms jāatvienojas.

en: After signing up, you'll receive an email with a link you need to click, in order to activate your account.
lv: Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet e-pasta vēstuli ar saiti jūsu lietotāja konta aktivizācijai.

en: Logged in as:
lv: Autorizējies kā:

en: Log out
lv: Atvienoties

en: or
lv: vai

en: Profile information
lv: Profila informācija

en: Name
lv: Vārds

en: Email
lv: E-pasts

en: Please use the link below to activate it.
lv: izmanto zemāk esošo saiti, lai aktivizētu.

en: Hey there, the password reset form was used for your account.
lv: Jūsu lietotāja kontam tika izmantota paroles maiņas forma.

en: Please use the link below to log in and update your password.
lv: Lūdzu izmantojiet zemāk esošo saiti autorizācijai un paroles maiņai.

en: If you didn't request for your password to be reset, please ignore this email.
lv: Ja jūs nepieprasījāt paroles maiņu, lūdzu ignorējiet šo vēstuli.

en: Reset your password
lv: Mainīt paroli

en: Hey there, thanks for creating your account.
lv: Paldies, ka izveidoji savu lietotāja kontu!

en: Activate your account
lv: Aktivizē savu lietotāja kontu!
