Mezzanine - en to nb translation catalogue (49 entries)

en: Minimum length for passwords
nb: Minimum lende for passord

en: List of fields to exclude from the profile form.
nb: Liste med feltet som skal ekskluderes fra profilskjemaet.

en: Dotted package path and class name of profile form to use for users signing up and updating their profile, when ``mezzanine.accounts`` is installed.
nb: Navn på klassen som skal brukes som profil-skjema når brukere oppretter konto og oppdaterer sin profil, når ``mezzanine.accounts`` er aktivert.

en: If ``True``, users will have their own public profile pages.
nb: Hvis ``True`` vil brukere få sine egne, offentlige profilsider.

en: If ``True``, when users create an account, they will be sent an email with a verification link, which they must click to enable their account.
nb: Hvis ``True`` vil det bli sendt ut en epost med bekreftelseslenke til nye brukere, som må klikkes på for å aktivere kontoen.

en: Username or email address
nb: Brukernavn eller e-postadresse

en: Password
nb: Passord

en: Invalid username/email and password
nb: Feil brukernavn og passordkombinasjon

en: Your account is inactive
nb: Kontoen din er inaktiv

en: Password (again)
nb: Passord (gjenta)

en: Only letters, numbers, dashes or underscores please
nb: Kun bokstaver, tall, bindestreker og understreker

en: Leave blank unless you want to change your password
nb: Fyll bare ut feltet dersom du ønsker å bytte passord

en: Username can only contain letters, numbers, dashes or underscores.
nb: Brukernavn kan kun inneholde bokstaver, tall, bindestreker og understreker.

en: This username is already registered
nb: Dette brukernavnet er allerede registrert

en: Passwords do not match
nb: Passordene er ikke like

en: Password must be at least %s characters
nb: Passordet må være på minst %s tegn

en: This email is already registered
nb: Denne e-posten er allerede registrert

en: Invalid username/email
nb: Feil brukernavn/e-post

en: Successfully logged in
nb: Innloggingen var vellykket

en: Log in
nb: Logg inn

en: Successfully logged out
nb: Utloggingen var vellykket

en: A verification email has been sent with a link for activating your account.
nb: En bekreftelses-epost er sendt til deg med en lenke du må benytte for å aktivere kontoen.

en: Successfully signed up
nb: Registreringen var vellykket

en: Sign up
nb: Opprett bruker

en: The link you clicked is no longer valid.
nb: Lenken du har brukt, er ikke gyldig lengre.

en: Profile updated
nb: Profilen er oppdatert

en: Update Profile
nb: Oppdater profil

en: A verification email has been sent with a link for resetting your password.
nb: En epost er sendt til deg med en lenke du må benytte for å bytte passord.

en: Password Reset
nb: Nullstill passord

en: You're already logged in.
nb: Du er allerede innlogget.

en: If you don't have an account you can <a href="%(signup_url)s?next=%(next)s">sign up</a> for one now.
nb: Dersom du ikke har en konto, kan du <a href="%(signup_url)s?next=%(next)s">opprette en konto</a> nå.

en: <p>You can also <a href="%(password_reset_url)s?next=%(profile_update_url)s">reset your password</a> if you've forgotten it.</p>
nb: <p>Du kan også <a href="%(password_reset_url)s?next=%(profile_update_url)s">nullstille passordet ditt</a> dersom du har glemt det.</p>

en: Enter your username or email address and you'll receive an email with a link you need to click, in order to log in and change your password.
nb: Skriv inn brukernavn eller e-postadresse, og vi sender deg en e-post med en lenke du benytter for å nullstille passordet ditt.

en: Update profile
nb: Oppdater profil

en: You're already logged in. If you'd like to create a new account, you'll need to log out first.
nb: Du er allerede innlogget. Ønsker du å lage en ny brukerkonto, må du først logge ut.

en: After signing up, you'll receive an email with a link you need to click, in order to activate your account.
nb: Etter at du har registrert deg, sender vi deg en e-post med en lenke du må benytte for å fullføre registreringen.

en: Logged in as:
nb: Logget inn som:

en: Log out
nb: Logg ut

en: or
nb: eller

en: Profile information
nb: Brukerprofil

en: Name
nb: Navn

en: Email
nb: E-post

en: Please use the link below to activate it.
nb: Vennligst bruk lenken under for å aktivere brukerkontoen, slik at du kan logge inn.

en: Hey there, the password reset form was used for your account.
nb: Hei, noen (deg?) ønsker å nullstille passordet ditt.

en: Please use the link below to log in and update your password.
nb: Vennligst trykk på lenken under for å logge inn og nullstille passordet.

en: If you didn't request for your password to be reset, please ignore this email.
nb: Dersom du ikke ønsker å nullstille passordet, vennligst se bort fra denne e-posten.

en: Reset your password
nb: Nullstill passord

en: Hey there, thanks for creating your account.
nb: Hei, takk for at du laget en brukerkonto.

en: Activate your account
nb: Aktiver din brukerkonto
