Mezzanine - en to nl translation catalogue (47 entries)

en: Minimum length for passwords
nl: Minimale lengte voor wachtwoorden.

en: List of fields to exclude from the profile form.
nl: Lijst van velden die uit het profiel formulier weggelaten moeten worden.

en: Dotted package path and class name of profile form to use for users signing up and updating their profile, when ``mezzanine.accounts`` is installed.
nl: Pad in Python stippelnotatie en class naam van het profiel formulier dat gebruikt moet worden als gebruikers zich registreren of hun profiel updaten, wanneer ``mezzanine.accounts`` geïnstalleerd is.

en: If ``True``, users will have their own public profile pages.
nl: Wanneer deze instelling ``True`` is, hebben gebruikers eigen publieke profiel pagina's.

en: If ``True``, when users create an account, they will be sent an email with a verification link, which they must click to enable their account.
nl: Wanneer deze instelling ``True`` is, zullen gebruikers hun account moeten verifiëren via een link die per mail verstuurd wordt.

en: Username or email address
nl: Gebruikersnaam of emailadres

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Invalid username/email and password
nl: Ongeldige gebruikersnaam/emailadres en/of wachtwoord

en: Your account is inactive
nl: Uw account is niet actief

en: Password (again)
nl: Wachtwoord (opnieuw)

en: Only letters, numbers, dashes or underscores please
nl: Alleen letters, cijfers, streepjes of underscores alstublieft

en: Leave blank unless you want to change your password
nl: Laat leeg, tenzij u uw wachtwoord wil veranderen.

en: Username can only contain letters, numbers, dashes or underscores.
nl: Een gebruikers naam mag alleen letters, cijfers, streepjes of underscores bevatten

en: This username is already registered
nl: Deze gebruikersnaam is al in gebruik

en: Passwords do not match
nl: De wachtwoorden komen niet overeen

en: Password must be at least %s characters
nl: Het wachtwoord moet uit minstens %s karakters bestaan

en: This email is already registered
nl: Dit emailadres is al in gebruik

en: Invalid username/email
nl: Ongeldige gebruikersnaam/emailadres

en: Successfully logged in
nl: Inloggen succesvol

en: Successfully logged out
nl: Uitloggen succesvol

en: A verification email has been sent with a link for activating your account.
nl: Een email met een link om uw account te verifiëren is verstuurd.

en: Successfully signed up
nl: Registratie gelukt

en: Sign up
nl: Registreer

en: The link you clicked is no longer valid.
nl: De link die u heeft aangeklikt is niet langer geldig

en: Profile updated
nl: Profiel geüpdatet

en: Update Profile
nl: Update profiel

en: A verification email has been sent with a link for resetting your password.
nl: Een verificatie email met een link om uw wachtwoord te resetten is verstuurd.

en: Password Reset
nl: Reset wachtwoord

en: You're already logged in.
nl: U bent al ingelogd

en: If you don't have an account you can <a href="%(signup_url)s?next=%(next)s">sign up</a> for one now.
nl: Als je geen account heb kan je je nu <a href="%(signup_url)s?next=%(next)s">registreren</a>.

en: <p>You can also <a href="%(password_reset_url)s?next=%(profile_update_url)s">reset your password</a> if you've forgotten it.</p>
nl: <p>U kun ook uw <a href="%(password_reset_url)s?next=%(profile_update_url)s">wachtwoord resetten</a> als u dat vergeten bent.</p>

en: Enter your username or email address and you'll receive an email with a link you need to click, in order to log in and change your password.
nl: Vul uw gebruikersnaam of emailadres in en u ontvangt een email met een link waarmee u uw wachtwoord kunt wijzigen.

en: Update profile
nl: Update profiel

en: You're already logged in. If you'd like to create a new account, you'll need to log out first.
nl: U bent al ingelogd. Als u een nieuw account wil maken, moet u eerst uitloggen.

en: After signing up, you'll receive an email with a link you need to click, in order to activate your account.
nl: Nadat de registratie voltooid is, ontvangt u een email met een link waar u op moet klikken om uw account te activeren.

en: Logged in as:
nl: Ingelogd als:

en: Log out
nl: Log uit

en: or
nl: of

en: Profile information
nl: Profielinformatie

en: Name
nl: Naam

en: Please use the link below to activate it.
nl: Gebruik de link hieronder om uw account te activeren.

en: Hey there, the password reset form was used for your account.
nl: Het formulier om het wachtwoord te resetten is voor uw account gebruikt.

en: Please use the link below to log in and update your password.
nl: Gebruik de link hieronder om uw wachtwoord aan te passen.

en: If you didn't request for your password to be reset, please ignore this email.
nl: Als u niet om het resetten van uw wachtwoord gevraagd hebt, negeer dan alstublieft deze email.

en: Reset your password
nl: Wijzig uw wachtwoord

en: Hey there, thanks for creating your account.
nl: Bedankt voor het maken van een account!

en: Activate your account
nl: Activeer uw account
