Mezzanine - en to pl translation catalogue (49 entries)

en: Minimum length for passwords
pl: Minimalna długość hasła

en: List of fields to exclude from the profile form.
pl: Lista pól do wykluczenia z formularza profilowego.

en: Dotted package path and class name of profile form to use for users signing up and updating their profile, when ``mezzanine.accounts`` is installed.
pl: Punktowa scieżka dostępu oraz nazwa klasy formularza profilowego do wykorzystania przez użytkowników rejestrujących się i akyualizujących swój profil, kiedy ``mezzanine.accounts`` jest zainstalowane.

en: If ``True``, users will have their own public profile pages.
pl: Jeśli ``Prawda`` użytkownicy będą posiadać publiczną stronę profilową.

en: If ``True``, when users create an account, they will be sent an email with a verification link, which they must click to enable their account.
pl: Jeśli ``Prawda``, kiedy użytkownicy będą tworzyć konto, zostanie wysłany e-mail z linkiem weryfikacyjnym, po którego kliknięciu zostanie aktywowane konto.

en: Username or email address
pl: Nazwa użytkownika lub adres e-mail

en: Password
pl: Hasło

en: Invalid username/email and password
pl: Błędna nazwa użytkownika i/lub hasło

en: Your account is inactive
pl: Twoje konto jest nieaktywne

en: Password (again)
pl: Hasło (potwierdzenie)

en: Only letters, numbers, dashes or underscores please
pl: Należy używać wyłącznie liter, cyfr, myśliników lub podkreślników

en: Leave blank unless you want to change your password
pl: Pozostaw puste miejsce, jeśli nie chcesz zmieniać hasła

en: Username can only contain letters, numbers, dashes or underscores.
pl: Nazwa użytkownika może zawierać wyłącznie litery, cyfry, myślniki lub podkreślniki.

en: This username is already registered
pl: Ta nazwa użytkownika jest już zarejestrowana

en: Passwords do not match
pl: Hasła nie są identyczne

en: Password must be at least %s characters
pl: Hasło musi posiadać co najmniej %s znaków

en: This email is already registered
pl: Ten e-mail jest już zarejestrowany

en: Invalid username/email
pl: Nieprawidłowa nazwa użytkownika/e-mail

en: Successfully logged in
pl: Zalogowany pomyślnie

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Successfully logged out
pl: Wylogowany pomyślnie

en: A verification email has been sent with a link for activating your account.
pl: Został wysłany e-mail z linkiem do aktywacji konta.

en: Successfully signed up
pl: Zarejestrowany pomyślnie

en: Sign up
pl: Zarejestruj

en: The link you clicked is no longer valid.
pl: Wybrany link jest już nieaktywny.

en: Profile updated
pl: Profil zaktualizowany

en: Update Profile
pl: Zaktualizuj profil

en: A verification email has been sent with a link for resetting your password.
pl: E-mail weryfikacyjny z linkiem do zmiany hasła został wysłany.

en: Password Reset
pl: Zmiana hasła

en: You're already logged in.
pl: Jesteś już zalogowany.

en: If you don't have an account you can <a href="%(signup_url)s?next=%(next)s">sign up</a> for one now.
pl: Jeśli nie masz konta, możesz <a href=\"%(signup_url)s?next=%(next)s\">zarejestrować się</a> teraz.

en: <p>You can also <a href="%(password_reset_url)s?next=%(profile_update_url)s">reset your password</a> if you've forgotten it.</p>
pl: <p>Możesz również <a href="%(password_reset_url)s?next=%(profile_update_url)s">zmienić swoje hasło </a> jeśli go zapomniałeś.</p>

en: Enter your username or email address and you'll receive an email with a link you need to click, in order to log in and change your password.
pl: Wpisz swoją nazwę użytkownika, aby otrzymać e-mail z linkiem, który pozwoli ci się zalogować i zmienić hasło.

en: Update profile
pl: Zaktualizuj profil

en: You're already logged in. If you'd like to create a new account, you'll need to log out first.
pl: Jesteś już zalogowany. Jeśli chcesz utworzyć nowe konto, musisz się najpierw wylogować.

en: After signing up, you'll receive an email with a link you need to click, in order to activate your account.
pl: Po rejestracji, otrzymasz e-mail z linkiem, który pozwoli ci na aktywacje konta.

en: Logged in as:
pl: Zalogowany jako:

en: Log out
pl: Wyloguj

en: or
pl: lub

en: Profile information
pl: Informacje o profilu

en: Name
pl: Imię

en: Email
pl: E-mail

en: Please use the link below to activate it.
pl: Aby je aktywować kliknij na poniższy link.

en: Hey there, the password reset form was used for your account.
pl: Witaj, prośba o zmiane hasła do Twojego konta została zeralizowana.

en: Please use the link below to log in and update your password.
pl: Proszę użyć poniższego linku, aby się zalogować i zaktualizować swoje hasło.

en: If you didn't request for your password to be reset, please ignore this email.
pl: Jeśli nie prosiłeś o zmianę hasła, zignoruj tę wiadomość.

en: Reset your password
pl: Zmień hasło

en: Hey there, thanks for creating your account.
pl: Witaj, dziękujemy za założenie konta.

en: Activate your account
pl: Aktywuj konto
