Mezzanine - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Minimum length for passwords
sk: Minimálna dĺžka hesla

en: If ``True``, users will have their own public profile pages.
sk: Pokiaľ ``True``, užívatelia budú mať svoje vlastné verejne profilové stránky

en: Username or email address
sk: Uživateľské meno alebo adresa

en: Password
sk: Heslo

en: Invalid username/email and password
sk: Nesprávne užívateľské meno/email a heslo

en: Your account is inactive
sk: Váš účet je neaktívny

en: Password (again)
sk: Heslo (znuva)

en: Only letters, numbers, dashes or underscores please
sk: Prosím iba písmená, čísla, pomlčky alebo podtržníky

en: This username is already registered
sk: Užívateľské meno je už zaregistrované

en: Passwords do not match
sk: Heslá sa nezhodujú

en: This email is already registered
sk: Tento email je uz registrovaný

en: Successfully logged in
sk: Úspešne prihlásený

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Successfully logged out
sk: Úspešne odhlásený

en: Successfully signed up
sk: Úspešne registrovaný

en: Sign up
sk: Registrácia

en: Profile updated
sk: Profil aktualizovaný

en: Update Profile
sk: Aktualizuj Profil

en: Update profile
sk: Aktualizuj profil

en: Logged in as:
sk: Prihlásiť ako:

en: Log out
sk: Odhlásit sa

en: or
sk: alebo

en: Profile information
sk: Informácie o profile

en: Name
sk: Meno

en: Please use the link below to activate it.
sk: Prosím použite linku nižšie pre aktiváciu.

en: Hey there, thanks for creating your account.
sk: Ahoj, ďakujeme že ste si vytvorili účet.

en: Activate your account
sk: Aktivujte svoj účet
