Mezzanine - en to sr@latin translation catalogue (8 entries)

en: Minimum length for passwords
sr@latin: Minimalna dužina lozinke

en: List of fields to exclude from the profile form.
sr@latin: Lista polja koja se isključuju iz forme za profil.

en: If ``True``, users will have their own public profile pages.
sr@latin: Ako je uključeno, korisnici će imati svoju javnu stranicu profila.

en: If ``True``, when users create an account, they will be sent an email with a verification link, which they must click to enable their account.
sr@latin: Ako je uključeno, korisnicima će se slati imejl za verifikaciju sa linkom koji moraju kliknuti da bi im se verifikovao nalog.

en: Log in
sr@latin: Prijavi me

en: Log out
sr@latin: Odjavi se

en: Name
sr@latin: Ime

en: Email
sr@latin: Imejl
