Mezzanine - en to uk_UA translation catalogue (49 entries)

en: Minimum length for passwords
uk_UA: Мінімальна довжина паролів

en: List of fields to exclude from the profile form.
uk_UA: Список полів, що будуть виключені із форми профілю.

en: Dotted package path and class name of profile form to use for users signing up and updating their profile, when ``mezzanine.accounts`` is installed.
uk_UA: Розділений точками шлях до пакету та ім'я класу для форми профілю, що використовується для реєстрації користувачів і поновлення їх профілю, коли `` mezzanine.accounts `` встановлений.

en: If ``True``, users will have their own public profile pages.
uk_UA: Якщо `` Так ``, то користувачі будуть мати сторінки зі своїм публічним профілем

en: If ``True``, when users create an account, they will be sent an email with a verification link, which they must click to enable their account.
uk_UA: Якщо `` Так ``, то коли користувачі створюють обліковий запис, їм буде надіслано листа з перевіряючої посиланням, за якою потрібно пройти для активації

en: Username or email address
uk_UA: Логін або email

en: Password
uk_UA: Пароль

en: Invalid username/email and password
uk_UA: Невірний логін або пароль

en: Your account is inactive
uk_UA: Ваш обліковий запис не є активним

en: Password (again)
uk_UA: Пароль (ще раз)

en: Only letters, numbers, dashes or underscores please
uk_UA: Тільки літери, цифри, тире або нижнє підкреслення

en: Leave blank unless you want to change your password
uk_UA: Залиште порожнім, якщо ви не хочете змінювати пароль

en: Username can only contain letters, numbers, dashes or underscores.
uk_UA: Логін може містити тільки літери, цифри, тире або нижнє підкреслення

en: This username is already registered
uk_UA: Користувач з таким іменем вже зареєстрований

en: Passwords do not match
uk_UA: Паролі не збігаються

en: Password must be at least %s characters
uk_UA: Довжина пароля повинна бути не менше %s символів

en: This email is already registered
uk_UA: Цей email вже зареєстрований

en: Invalid username/email
uk_UA: Неправильний логін/email

en: Successfully logged in
uk_UA: Ви успішно увійшли

en: Log in
uk_UA: Зайти

en: Successfully logged out
uk_UA: Ви успішно вийшли

en: A verification email has been sent with a link for activating your account.
uk_UA: Лист з підтверджуючим посиланням вашого облікового запису було вислано на ваш email.

en: Successfully signed up
uk_UA: Ви успішно зареєструвались

en: Sign up
uk_UA: Реєстрація

en: The link you clicked is no longer valid.
uk_UA: Посилання більше не діє.

en: Profile updated
uk_UA: Профіль оновлено

en: Update Profile
uk_UA: Оновити профіль

en: A verification email has been sent with a link for resetting your password.
uk_UA: Лист з посиланням для скидання пароля було вислано на ваш email.

en: Password Reset
uk_UA: Скинути пароль

en: You're already logged in.
uk_UA: Ви вже увійшли під своїм обліковим записом.

en: If you don't have an account you can <a href="%(signup_url)s?next=%(next)s">sign up</a> for one now.
uk_UA: Якщо у вас немає облікового запису, ви можете <a href="%(signup_url)s?next=%(next)s">зареєструватись</ A>.

en: <p>You can also <a href="%(password_reset_url)s?next=%(profile_update_url)s">reset your password</a> if you've forgotten it.</p>
uk_UA: А також ви можете <a href="%(password_reset_url)s?next=%(profile_update_url)s"> скинути пароль </ a>, якщо ви його забули.

en: Enter your username or email address and you'll receive an email with a link you need to click, in order to log in and change your password.
uk_UA: Введіть ім'я вашого облікового запису або email і ви отримаєте лист з посиланням по якій зможете задати пароль.

en: Update profile
uk_UA: Оновити профіль

en: You're already logged in. If you'd like to create a new account, you'll need to log out first.
uk_UA: Ви вже увійшли під своїм обліковим записом. Якщо ви хочете створити новий обліковий запис, вам необхідно вийти з системи.

en: After signing up, you'll receive an email with a link you need to click, in order to activate your account.
uk_UA: Після реєстрації ви отримаєте лист з посиланням, по якому необхідно пройти, щоб ваш обліковий запис було активовано.

en: Logged in as:
uk_UA: Ви увійшли як:

en: Log out
uk_UA: Вийти

en: or
uk_UA: або

en: Profile information
uk_UA: Інформація про профіль

en: Name
uk_UA: Ім'я

en: Email
uk_UA: E-mail

en: Please use the link below to activate it.
uk_UA: Будь ласка, використовуйте посилання нижче для активації облікового запису.

en: Hey there, the password reset form was used for your account.
uk_UA: Увага, форма скидання пароля була використана для вашого облікового запису.

en: Please use the link below to log in and update your password.
uk_UA: Будь ласка, використовуйте посилання нижче, для того щоб увійти на сайт і оновити ваш пароль.

en: If you didn't request for your password to be reset, please ignore this email.
uk_UA: Якщо ви не запитували скидання пароля, проігноруйте цей лист.

en: Reset your password
uk_UA: Скидання вашого пароля

en: Hey there, thanks for creating your account.
uk_UA: Дякуємо за створення облікового запису.

en: Activate your account
uk_UA: Активація облікового запису
