Mezzanine - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Blog posts per page
ca: Entrades per pàgina

en: Number of blog posts shown on a blog listing page.
ca: Nombre d'entrades del bloc que es mostrarar a la llista.

en: Slug of the page object for the blog.
ca: Descripció reduida de l'objecte pàgina del bloc.

en: Comments
ca: Comentaris

en: Featured Image
ca: Imatge destacada

en: Blog post
ca: Entrada

en: Blog posts
ca: Entrades

en: Blog Category
ca: Categoria

en: Blog Categories
ca: Categories

en: Quick Blog
ca: Entrada Rapida

en: Save Draft
ca: Desar Esborrany

en: Posted by
ca: Publicat per

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Share on Twitter
ca: Compartir a Twitter

en: Share on Facebook
ca: Compatir a Facebook

en: Blog
ca: Bloc

en: Tag:
ca: Etiqueta:

en: Category:
ca: Categoria:

en: Author:
ca: Autor:

en: Viewing posts tagged
ca: Veuient entrades etiquetades

en: Viewing posts for the category
ca: Veient entrades de la categoria

en: Viewing posts from
ca: Veient entrades de

en: Viewing posts by
ca: Veient post escrits per

en: in
ca: entre

en: read more
ca: llegir més

en: Recent Posts
ca: Ultimes entrades

en: Archive
ca: Arxiu

en: Authors
ca: Autors
