Mezzanine - en to eo translation catalogue (38 entries)

en: Other posts
eo: Aliaj afiŝoj

en: Enable featured images in blog posts
eo: Ebligu elstaraj bildoj en aldonitaj blogaĵoj

en: Blog posts per page
eo: Blogo afiŝojn po paĝo

en: Number of blog posts shown on a blog listing page.
eo: Nombro de aldonitaj blogaĵoj montrita sur blogo listo paĝo.

en: Blog posts RSS limit
eo: Blogafiŝaj RSS-a limito

en: Slug of the page object for the blog.
eo: Mallongigo de la paĝo objekto por la blogo.

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Allow comments
eo: Permesi komentojn

en: Comments
eo: Komentoj

en: Rating
eo: Takso

en: Featured Image
eo: Elstare Bildo

en: Related posts
eo: Rilataj afiŝoj

en: Blog post
eo: Blogoskribaĵo

en: Blog posts
eo: Blogoskribaĵoj

en: Blog Category
eo: Blogo Kategorio

en: Blog Categories
eo: Blogo Kategorioj

en: Quick Blog
eo: Rapida Blogo

en: Save Draft
eo: Savu Malneton

en: Posted by
eo: Enskribita per

en: %(sometime)s ago
eo: antaŭ %(sometime)s

en: Tags
eo: Markoj

en: Share on Twitter
eo: Dividu ĉe Peplando

en: Share on Facebook
eo: Dividu ĉe Fejsbuko

en: Blog
eo: Blogo

en: Tag:
eo: Marko:

en: Category:
eo: Kategorio:

en: Author:
eo: Verkisto:

en: Viewing posts tagged
eo: Rigardas afiŝojn markitajn

en: Viewing posts for the category
eo: Rigardas afiŝojn por la kategorio

en: Viewing posts from
eo: Rigardas afiŝojn el

en: Viewing posts by
eo: Rigardas afiŝojn de

en: in
eo: en

en: read more
eo: legu pli

en: Recent Posts
eo: Lastaj Afiŝoj

en: Archive
eo: Arkivo

en: Authors
eo: Verkistoj

en: Feeds
eo: Abonfluo

en: Atom
eo: Atomo
