Mezzanine - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Blog posts per page
et: Blogi postitusi lehe kohta

en: Number of blog posts shown on a blog listing page.
et: Blogi postituste arv ühel blogi lehel.

en: Categories
et: Kategooriad

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Rating
et: Hinnang

en: Featured Image
et: Esiletõstetud pilt

en: Blog post
et: Blogi postitus

en: Blog posts
et: Blogi postitused

en: Blog Category
et: Blogi kategooria

en: Blog Categories
et: Blogi kategooriad

en: Quick Blog
et: Kiire blogimine

en: Save Draft
et: Salvesta mustand

en: Posted by
et: Postitas

en: Tags
et: Sildid

en: Share on Twitter
et: Jaga Twitteris

en: Share on Facebook
et: Jaga Facebookis

en: Blog
et: Blogi

en: Tag:
et: Silt:

en: Category:
et: Kategooria:

en: Author:
et: Autor:

en: Viewing posts tagged
et: Vaata postitusi siltidega

en: Viewing posts for the category
et: Postitused kategoorias

en: Viewing posts by
et: Postitused kasutajalt

en: in
et: Kategoorias

en: read more
et: loe edasi

en: Recent Posts
et: Viimased postitused

en: Archive
et: Arhiiv

en: Authors
et: Autorid

en: Feeds
et: Uudisvood
