Mezzanine - en to fa_IR translation catalogue (40 entries)

en: Other posts
fa_IR: پست های دیگر

en: Enable featured images in blog posts
fa_IR: فعال کردن ویژگی تصویر در پست های بلاگ

en: Blog posts per page
fa_IR: پست های بلاگ در هر صفحه

en: Number of blog posts shown on a blog listing page.
fa_IR: تعداد پست های قابل نمایش بلاگ در لیست صفحات بلاگ

en: Blog posts RSS limit
fa_IR: محدودیت پست های وبلاگ در RSS

en: Number of most recent blog posts shown in the RSS feed. Set to ``None`` to display all blog posts in the RSS feed.
fa_IR: تعداد پست های جدید وبلاگ برای نمایش در فید RSS. برای نمایش همه پست های وبلاگ درفید RSS این مورد را به ``None`` تنظیم کنید.

en: Slug of the page object for the blog.
fa_IR: شماره گردشی برای صفحات بلاگ

en: Categories
fa_IR: دسته بندی

en: Allow comments
fa_IR: اجازه برای نظرات

en: Comments
fa_IR: نظرات

en: Rating
fa_IR: رتبه

en: Featured Image
fa_IR: ویژگی تصویر

en: Related posts
fa_IR: پست های مشابه

en: Blog post
fa_IR: پست بلاگ

en: Blog posts
fa_IR: پست های بلاگ

en: Blog Category
fa_IR: دسته بندی بلاگ

en: Blog Categories
fa_IR: دسته بندی های بلاگ

en: Quick Blog
fa_IR: بلاگ سریع

en: Save Draft
fa_IR: ذخیره در پیش نویس

en: Posted by
fa_IR: پست شده توسط

en: %(sometime)s ago
fa_IR: %(sometime)s قبل

en: Tags
fa_IR: برچسب ها

en: Share on Twitter
fa_IR: اشتراک در توییتر

en: Share on Facebook
fa_IR: اشتراک در فیسبوک

en: Blog
fa_IR: بلاگ

en: Tag:
fa_IR: برچسب

en: Category:
fa_IR: دسته بندی

en: Author:
fa_IR: نویسنده

en: Viewing posts tagged
fa_IR: مشاهده ی برچسب پست ها

en: Viewing posts for the category
fa_IR: مشاهده ی پست ها برای دسته بندی

en: Viewing posts from
fa_IR: مشاهده ی پست ها از

en: Viewing posts by
fa_IR: مشاهده ی پست ها با

en: in
fa_IR: در

en: read more
fa_IR: خواندن بیشتر

en: Recent Posts
fa_IR: پست های اخیر

en: Archive
fa_IR: آرشیو

en: Authors
fa_IR: نویسندگان

en: Feeds
fa_IR: خوراک ها

en: RSS
fa_IR: آر اس اس

en: Atom
fa_IR: اتم
