Mezzanine - en to hr_HR translation catalogue (9 entries)

en: Enable featured images in blog posts
hr_HR: Uključi pridružene slike u blog zapisima

en: Blog posts per page
hr_HR: Blog zapisa po strani

en: Number of blog posts shown on a blog listing page.
hr_HR: Broj blog zapisa prikazanih na blog listing strani.

en: Slug of the page object for the blog.
hr_HR: Slag objekta stranice bloga.

en: Comments
hr_HR: Komentari

en: Rating
hr_HR: Ocena

en: Posted by
hr_HR: Autor

en: Tags
hr_HR: Oznake

en: read more
hr_HR: pročitaj više
