Mezzanine - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Other posts
hu: További bejegyzések

en: Enable featured images in blog posts
hu: Kiemelt képek engedélyezése blog bejegyzéseknél

en: Blog posts per page
hu: Bejegyzések száma oldalanként

en: Number of blog posts shown on a blog listing page.
hu: Bejegyzések száma a blog listázó oldalon

en: Blog posts RSS limit
hu: RSS limit blog bejegyzésekhez

en: Number of most recent blog posts shown in the RSS feed. Set to ``None`` to display all blog posts in the RSS feed.
hu: Az RRS-ben megjelenő friss bejegyzések száma. ``None``-ra állítva az összes bejegyzés szerepelni fog az RSS-ben.

en: Slug of the page object for the blog.
hu: Az oldal objektum slug-ja a blogon

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Allow comments
hu: Kommentálás engedélyezése

en: Comments
hu: Megjegyzések

en: Rating
hu: Értékelés

en: Featured Image
hu: Kiemelt kép

en: Related posts
hu: Kapcsolódó bejegyzések

en: Blog post
hu: Blog bejegyzés

en: Blog posts
hu: Blog bejegyzések

en: Blog Category
hu: Blog kategória

en: Blog Categories
hu: Blog kategóriák

en: Quick Blog
hu: Instant bejegyzés

en: Save Draft
hu: Piszkozat mentése

en: Posted by
hu: Szerző

en: %(sometime)s ago
hu: %(sometime)s ideje

en: Tags
hu: Cimkék

en: Share on Twitter
hu: Megosztom twitteren

en: Share on Facebook
hu: Megosztom facebookon

en: Tag:
hu: Címke:

en: Category:
hu: Kategória:

en: Author:
hu: SzerzőÉ

en: Viewing posts tagged
hu: Bejegyzések az adott cimkével

en: Viewing posts for the category
hu: Bejegyzések az adott kategóriából

en: Viewing posts from
hu: Bejegyzések innen

en: Viewing posts by
hu: Bejegyzések a következő szerzőtől

en: read more
hu: tovább

en: Recent Posts
hu: Friss bejegyzések

en: Archive
hu: Archívum

en: Authors
hu: Szerzők

en: Feeds
hu: Feliratkozások
