Mezzanine - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Blog posts per page
lv: Bloga ieraksti lapā

en: Number of blog posts shown on a blog listing page.
lv: Lapā attēlojamo bloga ierakstu skaits

en: Slug of the page object for the blog.
lv: Bloga sadaļas "slug"

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Allow comments
lv: Atļaut komentārus

en: Comments
lv: Komentāri

en: Rating
lv: Vērtējums

en: Featured Image
lv: Attēls

en: Blog post
lv: Bloga ieraksts

en: Blog posts
lv: Bloga ieraksti

en: Blog Category
lv: Bloga kategorija

en: Blog Categories
lv: Bloga kategorijas

en: Quick Blog
lv: Ātrais bloga ieraksts

en: Save Draft
lv: Saglabāt kā melnrakstu

en: Posted by
lv: Publicējis

en: Tags
lv: Birkas

en: Share on Twitter
lv: Dalīties ar Twitter draugiem

en: Share on Facebook
lv: Dalīties ar Facebook draugiem

en: Blog
lv: Blogs

en: Tag:
lv: Birka:

en: Category:
lv: Kategorija:

en: Author:
lv: Autors:

en: Viewing posts tagged
lv: Tiek radīti ieraksti atbilstoši birkai

en: Viewing posts for the category
lv: Tiek radīti ieraksti atbilstoši kategorijai

en: Viewing posts from
lv: Tiek rādīti ieraksti no

en: Viewing posts by
lv: Tiek rādīti ieraksti pēc

en: in
lv: iekš

en: read more
lv: lasīt vairāk

en: Recent Posts
lv: Pēdējie ieraksti

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Authors
lv: Autori

en: Feeds
lv: Plūsmas
