Mezzanine - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Enable featured images in blog posts
sk: Povoliť obrázky v príspevkoch blogu

en: Blog posts per page
sk: Príspevky na stránku

en: Number of blog posts shown on a blog listing page.
sk: Počet príspevkov zobrazených na stránke

en: Slug of the page object for the blog.
sk: Slug článkov na blogu

en: Categories
sk: Kategórie

en: Allow comments
sk: Povoľ komentáre

en: Comments
sk: Komentáre

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Featured Image
sk: Najzaujímavejší obrázok

en: Blog post
sk: Príspevok blogu

en: Blog posts
sk: Príspevky blogu

en: Blog Category
sk: Kategória

en: Blog Categories
sk: Kategórie

en: Quick Blog
sk: Rýchlo Blog

en: Save Draft
sk: Ulož koncept

en: Posted by
sk: Napísal

en: Tags
sk: Značky

en: Share on Twitter
sk: Zdieľať na Twitteri

en: Share on Facebook
sk: Zdieľať na Facebooku

en: Tag:
sk: Značka:

en: Category:
sk: Kategória:

en: Author:
sk: Autor:

en: Viewing posts tagged
sk: Zobrazenie označkovaných príspevkov

en: Viewing posts for the category
sk: Zobrazenie príspevkov z kategórie

en: Viewing posts from
sk: Zobrazenie príspevkov od

en: Viewing posts by
sk: Zobrazenie príspevkov od

en: in
sk: v

en: read more
sk: čitať viac

en: Recent Posts
sk: Aktuálne príspevky

en: Archive
sk: Archív

en: Authors
sk: Autori

en: Feeds
sk: Kanály
