Mezzanine - en to sr@latin translation catalogue (32 entries)

en: Enable featured images in blog posts
sr@latin: Uključi pridružene slike u blog zapisima

en: Blog posts per page
sr@latin: Blog zapisa po strani

en: Number of blog posts shown on a blog listing page.
sr@latin: Broj blog zapisa prikazanih na blog listing strani.

en: Slug of the page object for the blog.
sr@latin: Slag objekta stranice bloga.

en: Categories
sr@latin: Kategorije

en: Allow comments
sr@latin: Dozvoli komentarisanje

en: Comments
sr@latin: Komentari

en: Rating
sr@latin: Ocene

en: Featured Image
sr@latin: Pridružena slika

en: Blog post
sr@latin: Blog zapis

en: Blog posts
sr@latin: Blog zapisi

en: Blog Category
sr@latin: Blog kategorija

en: Blog Categories
sr@latin: Blog kategorije

en: Quick Blog
sr@latin: Brzi blog

en: Save Draft
sr@latin: Sačuvaj nacrt

en: Posted by
sr@latin: Autor

en: Tags
sr@latin: Oznake

en: Share on Twitter
sr@latin: Podeli na Twitter-u

en: Share on Facebook
sr@latin: Podeli na Facebook-u

en: Tag:
sr@latin: Oznaka:

en: Category:
sr@latin: Kategorija:

en: Author:
sr@latin: Autor:

en: Viewing posts tagged
sr@latin: Prikaz svih zapisa koji su označeni

en: Viewing posts for the category
sr@latin: Prikaz svih zapisa za kategoriju

en: Viewing posts from
sr@latin: Prikaz svih zapisa iz

en: Viewing posts by
sr@latin: Prikaz zapisa autora

en: in
sr@latin: u

en: read more
sr@latin: pročitaj više

en: Recent Posts
sr@latin: Skoriji zapisi

en: Archive
sr@latin: Arhiva

en: Authors
sr@latin: Autori

en: Feeds
sr@latin: Fidovi
