Mezzanine - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: Other posts
sv: Övriga poster

en: Enable featured images in blog posts
sv: Aktivera framhävda bilder i bloggposter

en: Blog posts per page
sv: Bloggposter per sida

en: Number of blog posts shown on a blog listing page.
sv: Antal bloggposter synliga på blogglistnings-sidan.

en: Slug of the page object for the blog.
sv: Slug för sidobjektet för bloggen.

en: Categories
sv: Kategorier

en: Allow comments
sv: Tillåt kommentarer

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Rating
sv: Betyg

en: Featured Image
sv: Framhävd bild

en: Related posts
sv: Relaterade poster

en: Blog post
sv: Bloggpost

en: Blog posts
sv: Bloggposter

en: Blog Category
sv: Bloggkategori

en: Blog Categories
sv: Bloggkategorier

en: Quick Blog
sv: Snabb-blogg

en: Save Draft
sv: Spara utkast

en: Posted by
sv: Postad av

en: %(sometime)s ago
sv: %(sometime)s sedan

en: Tags
sv: Etiketter

en: Share on Twitter
sv: Dela på Twitter

en: Share on Facebook
sv: Dela på Facebook

en: Blog
sv: Blogg

en: Tag:
sv: Etikett:

en: Category:
sv: Kategori:

en: Author:
sv: Författare:

en: Viewing posts tagged
sv: Betraktar poster etiketterade

en: Viewing posts for the category
sv: Betraktar poster för kategorin

en: Viewing posts from
sv: Betraktar poster från

en: Viewing posts by
sv: Betraktar poster av

en: in
sv: i

en: read more
sv: läs mer

en: Recent Posts
sv: Nya poster

en: Archive
sv: Arkiv

en: Authors
sv: Författare

en: Feeds
sv: Flöden
