Mezzanine - en to uk_UA translation catalogue (38 entries)

en: Other posts
uk_UA: Інші записи

en: Enable featured images in blog posts
uk_UA: Включити зображення для записів блогу

en: Blog posts per page
uk_UA: Записів блогу на сторінку

en: Number of blog posts shown on a blog listing page.
uk_UA: Кількість записів блогу, які відображаються в списку на одній сторінці

en: Blog posts RSS limit
uk_UA: RSS ліміт для записів блогу

en: Number of most recent blog posts shown in the RSS feed. Set to ``None`` to display all blog posts in the RSS feed.
uk_UA: Кількість останніх записів блогу, які будуть відображатись в RSS каналі. На `` None `` для відображення усіх записів в RSS каналІ.

en: Slug of the page object for the blog.
uk_UA: Внутрішній URL головної стріники блогу

en: Categories
uk_UA: Категорії

en: Allow comments
uk_UA: Дозволити коментарі

en: Comments
uk_UA: Коментарі

en: Rating
uk_UA: Рейтинг

en: Featured Image
uk_UA: Зображення

en: Related posts
uk_UA: Останні записи

en: Blog post
uk_UA: Запис в блозі

en: Blog posts
uk_UA: Записи в блозі

en: Blog Category
uk_UA: Категорія блогу

en: Blog Categories
uk_UA: Категорії блогу

en: Quick Blog
uk_UA: Швидкий запис в блозі

en: Save Draft
uk_UA: Зберегти чернетку

en: Posted by
uk_UA: Написав(-ла)

en: %(sometime)s ago
uk_UA: %(sometime)s тому

en: Tags
uk_UA: Теги

en: Share on Twitter
uk_UA: Опублікувати на Twitter

en: Share on Facebook
uk_UA: Опублікувати на Facebook

en: Blog
uk_UA: Блог

en: Tag:
uk_UA: Тег:

en: Category:
uk_UA: Категорія:

en: Author:
uk_UA: Автор:

en: Viewing posts tagged
uk_UA: Перегляд записів з тегом

en: Viewing posts for the category
uk_UA: Перегляд записів із категорії

en: Viewing posts from
uk_UA: Переглянути записи з

en: Viewing posts by
uk_UA: Переглянути записи від

en: in
uk_UA: в

en: read more
uk_UA: читати далі

en: Recent Posts
uk_UA: Останні записи

en: Archive
uk_UA: Архів

en: Authors
uk_UA: Автори

en: Feeds
uk_UA: Стірічки новин
