Mezzanine - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Settings were successfully updated.
ar: تم تحديث الإعدادات بنجاح.

en: Change
ar: تعديل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Please correct the errors below.
ar: فضلاً صحح الأخطاء أدناه.

en: Save
ar: حفظ
