Mezzanine - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Change
ca: Canviar

en: Miscellaneous
ca: Miscel·lànea

en: Setting
ca: Ajustament

en: Settings
ca: Ajustaments

en: Please correct the errors below.
ca: Corregiu els errors

en: Save
ca: Desa
