Mezzanine - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Settings were successfully updated.
cs: Nastavení byla úspěšně aktualizována.

en: Change
cs: Změnit

en: Miscellaneous
cs: Ostatní

en: Setting
cs: Nastavení

en: Settings
cs: Nastavení

en: Please correct the errors below.
cs: Prosím opravte chybné položky

en: Save
cs: Uložit
