Mezzanine - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Settings were successfully updated.
da: Indstillingerne var opdateret succesfuldt.

en: Change
da: Ændr

en: Miscellaneous
da: Forskelligt

en: Setting
da: Indstilling

en: Settings
da: Indstillinger

en: Please correct the errors below.
da: Ret venligst fejlene nedenfor.

en: Save
da: Gem
