Mezzanine - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Settings were successfully updated.
de: Einstellungen wurden erfolgreich aktualisiert.

en: Change
de: Ändern

en: Miscellaneous
de: Verschiedenes

en: Setting
de: Einstellung

en: Settings
de: Einstellungen

en: Please correct the errors below.
de: Bitte beheben Sie die Fehler darunter

en: Save
de: Speichern
