Mezzanine - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Settings were successfully updated.
es: La configuración fue actualizada con éxito.

en: Change
es: Cambiar

en: Miscellaneous
es: Misceláneos

en: Setting
es: Opción

en: Settings
es: Opciones

en: Please correct the errors below.
es: Por favor corrija los errores a continuación.

en: Save
es: Guardar
