Mezzanine - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Change
et: Muuda

en: Miscellaneous
et: Varia

en: Setting
et: Seaded

en: Settings
et: Seaded

en: Please correct the errors below.
et: Palun paranda allpool olevad vead

en: Save
et: Salvesta
