Mezzanine - en to fa_IR translation catalogue (7 entries)

en: Settings were successfully updated.
fa_IR: تنظیمات با موفقیت به روز شد.

en: Change
fa_IR: تغییر

en: Miscellaneous
fa_IR: مختلف

en: Setting
fa_IR: تنظیم

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Please correct the errors below.
fa_IR: لطفا خطا های زیر را تصحیح کنید.

en: Save
fa_IR: ذخیره
