Mezzanine - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Settings were successfully updated.
fi: Asetukset päivitettiin onnistuneesti.

en: Change
fi: Muokkaa

en: Miscellaneous
fi: Sekalaista

en: Setting
fi: Asetus

en: Settings
fi: Asetukset

en: Please correct the errors below.
fi: Korjaa alla mainitut virheet.

en: Save
fi: Tallenna
