Mezzanine - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Settings were successfully updated.
fr: Les options ont été mises à jour avec succès.

en: Change
fr: Modifier

en: Miscellaneous
fr: Divers

en: Setting
fr: Paramètre

en: Settings
fr: Paramètres

en: Please correct the errors below.
fr: Veuillez corriger les erreurs ci-dessous.

en: Save
fr: Enregistrer
