Mezzanine - en to hr_HR translation catalogue (7 entries)

en: Settings were successfully updated.
hr_HR: Postavke su uspješno izmijenjena.

en: Change
hr_HR: Promijeni

en: Miscellaneous
hr_HR: Ostalo

en: Setting
hr_HR: Postavka

en: Settings
hr_HR: Postavke

en: Please correct the errors below.
hr_HR: Molimo ispravite navedene greške.

en: Save
hr_HR: Spremi
