Mezzanine - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Settings were successfully updated.
hu: A beállítások frissítése sikeres volt.

en: Change
hu: Megváltoztat

en: Miscellaneous
hu: Egyéb

en: Setting
hu: Beállítás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Please correct the errors below.
hu: Kérlek javítsd az alábbi hibákat

en: Save
hu: Mentés
