Mezzanine - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Settings were successfully updated.
it: Le impostazioni sono state aggiornate correttamente.

en: Change
it: Cambia

en: Miscellaneous
it: Varie

en: Setting
it: Impostazione

en: Settings
it: Impostazioni

en: Please correct the errors below.
it: Correggi gli errori in basso.

en: Save
it: Salva
