Mezzanine - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Settings were successfully updated.
ja: 設定が更新されました。

en: Change
ja: 変更

en: Miscellaneous
ja: その他

en: Setting
ja: 設定

en: Settings
ja: 設定

en: Please correct the errors below.
ja: 以下のエラーを修正してください。

en: Save
ja: 保存
