Mezzanine - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Settings were successfully updated.
lv: Uzstādījumi veiksmīgi saglabāti.

en: Change
lv: Mainīt

en: Miscellaneous
lv: Dažādi

en: Setting
lv: Uzstādījums

en: Settings
lv: Uzstādījumi

en: Please correct the errors below.
lv: Lūdzu izlabojiet zemāk redzamās kļūdas.

en: Save
lv: Saglabāt.
