Mezzanine - en to nb translation catalogue (7 entries)

en: Settings were successfully updated.
nb: Innstillingene ble lagret.

en: Change
nb: Endre

en: Miscellaneous
nb: Diverse

en: Setting
nb: Innstilling

en: Settings
nb: Innstillinger

en: Please correct the errors below.
nb: Vennligst rett opp i feilene under.

en: Save
nb: Lagre
