Mezzanine - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Settings were successfully updated.
nl: De instellingen zijn succesvol geüpdatet.

en: Change
nl: Wijzig

en: Miscellaneous
nl: Diversen.

en: Setting
nl: Instelling

en: Settings
nl: Instellingen

en: Please correct the errors below.
nl: Corrigeer de volgende foutmeldingen.

en: Save
nl: Opslaan
