Mezzanine - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Settings were successfully updated.
pl: Ustawienia zostały zaktualizowane pomyślnie

en: Change
pl: Zmień

en: Miscellaneous
pl: Inne

en: Setting
pl: Ustawienie

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Please correct the errors below.
pl: Proszę poprawić poniższe błędy.

en: Save
pl: Zapisz
