Mezzanine - en to pt_BR translation catalogue (7 entries)

en: Settings were successfully updated.
pt_BR: Configurações foram atualizadas com sucesso.

en: Change
pt_BR: Modificar

en: Miscellaneous
pt_BR: Miscelânea

en: Setting
pt_BR: Configuração

en: Settings
pt_BR: Configurações

en: Please correct the errors below.
pt_BR: Por favor corrija os erros abaixo.

en: Save
pt_BR: Salvar
