Mezzanine - en to pt_PT translation catalogue (7 entries)

en: Settings were successfully updated.
pt_PT: As configuações foram atualizadas com sucesso.

en: Change
pt_PT: Alterar

en: Miscellaneous
pt_PT: Diversos

en: Setting
pt_PT: Configuração

en: Settings
pt_PT: Configurações

en: Please correct the errors below.
pt_PT: Por favor corrija os error em baixo.

en: Save
pt_PT: Guardar
