Mezzanine - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Settings were successfully updated.
ru: Настройки успешно обновлены.

en: Change
ru: Изменить

en: Miscellaneous
ru: Прочее

en: Setting
ru: Настройка

en: Settings
ru: Настройки

en: Please correct the errors below.
ru: Пожалуста, исправьте следующие ошибки

en: Save
ru: Сохранить
