Mezzanine - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Settings were successfully updated.
sk: Nastavenia boli úspešne aktualizované.

en: Change
sk: Zmeniť

en: Miscellaneous
sk: Zmiešaný

en: Setting
sk: Nastavenie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Please correct the errors below.
sk: Prosím odstránťe chyby nižšie.

en: Save
sk: Uložiť
