Mezzanine - en to sr@latin translation catalogue (7 entries)

en: Settings were successfully updated.
sr@latin: Podešavanja su uspešno izmenjena.

en: Change
sr@latin: Izmeni

en: Miscellaneous
sr@latin: Ostalo

en: Setting
sr@latin: Podešavanje

en: Settings
sr@latin: Podešavanja

en: Please correct the errors below.
sr@latin: Molimo ispravite navedene greške.

en: Save
sr@latin: Sačuvaj
