Mezzanine - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Settings were successfully updated.
sv: Inställningarna uppdaterades

en: Change
sv: Ändra

en: Miscellaneous
sv: Diverse

en: Setting
sv: Inställning

en: Settings
sv: Inställningar

en: Please correct the errors below.
sv: Vänligen korrigera felen nedan.

en: Save
sv: Spara
