Mezzanine - en to tr_TR translation catalogue (7 entries)

en: Settings were successfully updated.
tr_TR: Ayarlar başarıyla güncellendi.

en: Change
tr_TR: Değiştir

en: Miscellaneous
tr_TR: Çeşitli

en: Setting
tr_TR: Ayar

en: Settings
tr_TR: Ayarlar

en: Please correct the errors below.
tr_TR: Lütfen aşağıdaki hataları düzeltin.

en: Save
tr_TR: Kaydet
