Mezzanine - en to uk_UA translation catalogue (7 entries)

en: Settings were successfully updated.
uk_UA: Налаштування були успішно оновлені.

en: Change
uk_UA: Змінити

en: Miscellaneous
uk_UA: Інше

en: Setting
uk_UA: Налаштування

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Please correct the errors below.
uk_UA: Будб-ласка виправіть помилки.

en: Save
uk_UA: Зберегти
